O NAS

Witamy na stronie firmy ”VEILO” producenta czapek, szali, kominów i rękawiczek.
Firma powstała w 1993 roku i obecnie jest liderem na rynku w produkcji czapek damskich, młodzieżowych, dziecięcych i męskich. W ostatnim czasie w naszej ofercie znalazły się również chusty, kocyki dziecięce i narzuty.
Mamy do dyspozycji najnowocześniejszy park maszyn dziewiarskich niemieckiej firmy Stoll oraz własne biuro projektowe. Produkujemy w Polsce wspomagając się wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Cały proces od projektowania poprzez produkcję i dystrybucję odbywa się z zachowaniem wysokich standardów. Każdą kolekcję tworzymy z pasją co sprawia, iż jest unikatowa i niepowtarzalna.

Nasze produkty wykonujemy z najwyższej jakości przędz, również z domieszkami włókien naturalnych takich jak: wełna, alpaka, moher, które posiadają międzynarodowe certyfikaty.

NAPISZ DO NAS

Uczestnictwo w wielu targach odzieżowych, analiza światowych rynków mody sprawia, że wzornictwo i kolorystyka odpowiada aktualnym trendom mody oraz gwarantuje pełną satysfakcję użytkowania. Kładziemy nacisk aby nasze produkty cechowało niepowtarzalne wzornictwo, wysoka jakość i estetyka wykonania.
Opinie klientów, współpraca z najlepszymi dostawcami, najnowocześniejsze maszyny i programy oraz niezawodny zespół pracowników pozwala nam na poszerzanie każdego roku rynków zbytu oraz zwiększanie ilości zamówień krajowych i zagranicznych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.